KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13272322
nr 1327 2322
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsningar, 2 st, 360-upplaga, Stockholmsmotiv, Signerade. Motivet: 9,5x12,5
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:33:11